Rozcestník

Velikost textu:

Aktuality

19. 03. 2020

Sledování aktuálních informací

Aby vám nic neuniklo, doporučujeme vzhledem k velkému počtu nyní zveřejňovaných informací doporučujeme přihlásit se k odběru Aktualit na e-mail.


Vážení spoluobčané,

v současné době přichází každý den velmi mnoho nových informací. Snažíme se vám hje prostřednictvím hlášení místního rozhlasu a prostřednictvím webových stránek obce zprostředkovávat jak nejdříve je to možné. Vzhledem k tomu, kolik informací zveřejujeme,  dochází k tomu, že ne vše je dostatečně dlouhu uvedeno na první stránce webu. Tam jsou "připnuty" ty nejdůležitější, které nemají zmizet, nicméně i těch, které mají zůstat na očích je nyní tolik, že je někdy na první stránku umístit jednoduše nelze. Doporučujeme sledovat celý obsah Aktualit, a nebo ještě lépe doporučujeme přihlásit se k odběru Aktualit na e-mail. Tento odběrmůžete kdykoli v budoucnu jednoduše zrušit.

Snažíme se vám předkládat aktualní informace co nejdříve. Proto prosíme o shovívavost, že některé příspěvky jsou jen velmi strohé, někdy se vyskytnou chyby. Snažíme se je následně upravit a učesat, ale aktuálnost má nyní jednoznačnou přednost. 

Budeme rovněž rádi, když budete důležitá sdělení sdílet prostřednictvím vašich sociiálních sítí. 

At se vám viry vyhýbají

Roman Veselý, místostarosta obce

 

dopisObecní úřad Želešice

ul. 24. dubna 16
Želešice, 664 43

E-mail: zelesice@zelesice.eu
Tel./Fax: 547 217 527

Po 8.00 | 17.00
St 8.00 | 17.00

Čas poslední aktualizace: 04.08.2020 v 23:59

Vyrobeno v Origine

Nahoru

VYHLEDÁVÁNÍ

Levé menu