Blog starostky


Informace k ul. Polní

Vážení spoluobčané,

konečně vám mohu sdělit nějakou dobrou zprávu. Tento týden jsme se na osobní schůzce s panem ředitelem SÚS JMK, Bc. Romanem Hanákem, dohodli, že SÚS jako investor rekonstrukce průtahu opraví na své náklady objízdnou trasu na ulici Polní. Opravou není myšleno dosavadní lepení děr po každém dešti, ale skutečně důkladná oprava a zpevnění vozovky. Komunikace bude srovnána a bude položena asfaltová vrstva v tloušťce zhruba 5 cm v těch úsecích, kde asfaltový povrch v tuto chvíli není.

Termín opravy byl stanoven již na pondělí 13.6. v dopoledních hodinách v čase od 9 hodin zheruba do 13 hodin.

Tato skutečnost byla následně projednána se společností KORDIS a ta na tuto dobu připravila výlukový jízdní řád linky 510. Ten je upraven tak, že v pondělí 13. 6. 2022 v době od 9 do 13 hodin spoje zajištěné minibusem budou rozděleny na dvě větve, Modřice, žel. st. Želešice, hostinec a Želešice, u Sulzrů – Ořechov, Jeřábkova. Níže a rovněž v Aktualitách  zde nawebu obce je zveřejněn jízdní řád platný pro tento den. Prosím, věnujte mu porzornost, příopadně upozorněte další lidi ve svém okolí, kteří nemaj 

Jednou z nepříjemností je fakt, že  řidiči, kteří se chystají projíždět ulocí Polní budou muset použít v tuto dobu jinou trasu buď přes lom, nebo kolem koňské farmy, nebo přes Hajany a Ořechov, neboť plánované práce neumožní průjezd.

Jako vždy, i tentokrát žádáme o trpělivost a toleranci a děkujeme.

Magda Kvardová, starostka obce 

ikona Jízdní řád linky 510 pro den 13.6.2022 (PDF 373.08 kB)