Blog starostky


Mimořádná opatření v souvislosti s šířením koronaviru v ČR

Vážení spoluobčané,

věnujte prosím pozornost mimořádným opatřením vydaným ministerstvem zdravotnictví ve věci zavedení preventivních opatření k zamezení rozšíření nákazy novým koronavirem COVID-19.

Podrobnosti naleznete výše na webu u jednotlivých oznámení v AKTUALITÁCH.

Mimořádné opatření - uzavření základních, středních a vysokých škol

Na základě mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví ve věci zavedení preventivních opatření k zamezení rozšíření nákazy novým koronavirem COVID-19 jsme nuceni od 11.3.2020 přerušit výuku na základní škole a školu do odvolání uzavřít. Mateřské školy se zatím toto opatření netýká, přesto vedení ZŠ a MŠ Želešice prosí rodiče, aby si, pokud mohou, z preventivních důvodů děti nechali doma. 

Mimořádné opatření - zákaz konání akcí nad 100 osob

Je nám to velmi líto, ale z důvodu mimořádného opatření o zákazu konání akcí nad 100 osob jsme nuceni zrušit Obecní ples, který se měl uskutečnit v pátek 13.3.2020.
Peníze za zakoupené vstupenky budou vráceny po předložení těchto vstupenek v kancekláři obecního úřadu v obvyklých úředních hodinách.

Jsem přesvědčena, že nově zreknstruovanou Viktorku vám budeme moci představit při jiné příležitosti a doufám, že to bude brzy.

Děkuji za pochopení a především přeji více než kdy jindy pevné zdraví.

Ing. Magda Kvardová, starostka obce