Velikost textu:

Aktuality

29. 08. 2016

DOTAZNÍK: Zahradní kompostér zdarma

Kompostér v hodnotě 3000 Kč ZDARMA do každého domu.


Obec Želešice dlouhodobě usiluje o zavedení kvalitního systému nakládání s komunálním odpadem, který by zaručoval ekonomickou i ekologickou únosnost jeho likvidace. Jelikož biologicky rozložitelný odpad tvoří významné procento (až 60 %) z celkového komunálního odpadu, který končí v popelnicích a následně na skládce, rozhodli jsme se maximálně podporovat systém DOMÁCÍHO KOMPOSTOVÁNÍ.

Rádi bychom každému zájemci poskytli zcela ZDARMA kvalitní domácí kompostér, který bude zakoupen z finančních prostředků z EU. K tomuto však potřebujeme zjistit Váš zájem o tyto kompostéry.

Kompostér  - ideální pomocník při kompostování. V kompostéru můžete už během jediné sezóny získat kvalitní kompost. Bioodpad v něm nepáchne a kompostér působí esteticky.

Suroviny vhodné do kompostu: Zbytky rostlin, plevele, květy, bramborové slupky, listí, posekaná tráva, rozdrcené dřevo, piliny, hobliny, kuchyňský odpad (káva, skořápky, slupky, kůstky, zbytky jídel), zemina z květin, trus a podestýlka drobných zvířat (kromě psů a koček), exkrementy hospodářských zvířat (omezené množství), sláma a jiné sklizené zbytky, popel z dřeva, novinový papír, karton, kůra stromů, hadry z přírodních tkanin.

Pokud o domácí kompostování máte zájem o bezplatné přidělení plastového kompostéru, vyplňte. prosím,  níže uvedený dokument a do 15.9. 2016 předejte v kanceláři obecního úřadu, nebo zašlete naslkenovaný  dokument na e-mail zelesice@zelesice.eu. Nemáte skener? Použijte jednoduchou aplikaci pro chytrý telefon CamScanner.

ikona ZAHRADNÍ KOMPOSTÉRY ZDARMA (DOC 125 kB)

Odevzdáním anketního lístku se dostáváte automaticky do slosování o kompostér Premium 1050 L

 

Obecní úřad Želešice

ul. 24. dubna 16
Želešice, 664 43

E-mail: zelesice@zelesice.eu
Tel./Fax: 547 217 527

Po 8.00 | 17.00
St 8.00 | 17.00

Čas poslední aktualizace: 31.10.2019 v 14:09

Vyrobeno v Origine

Nahoru

VYHLEDÁVÁNÍ

Levé menu